Jesteśmy grupą ambitnych muzycznie ludzi, dzięki czemu poziom zespołu ciągle się podnosi. Na scenie prezentujemy wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności, doceniając rangę imprezy i bawiących się gości.

W naszym repertuarze znajdują się utwory z różnych gatunków muzycznych. Nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami tego, jaka jest nasza muzyka, ponieważ słowo jest bezsilne, a muzyka stworzona dla tego, co nie może być wypowiedziane. Zatem, aby się przekonać jak gramy i jak bawimy gości, trzeba po prostu nas poznać i przede wszystkim usłyszeć.

Sylwia - najpiękniejsza część zespołu czyli piękny wokal z doświadczeniem scenicznym. 

Piotrek - osoba odpowiedzialna za wspaniałą zabawę i dobry kontakt z gośćmi. Posiada mocny, energiczny głos świetnie brzmiący w klimatach rockowych ale również w tanecznych. Jest również wodzirejem, potrafi swym poczuciem humoru poderwać do zabawy i tańca wszystkich, bez względu na wiek. Ma za zadanie odpowiedni dobór repertuaru i prowadzenie zabawy. W zespole od początku.

Maciek - Posiada ciepły i mocny głos znakomicie pasujący do klimatów dance i pop. Akordeon pod jego palcami  "daje czadu". Osoba odpowiedzialna za przygotowanie repertuaru i nut dla zespołu. Posiada bogate doświadczenie w branży muzycznej.

Rafał - basista z wieloletnim doświadczeniem i obyciem scenicznym. Wiele razy występował przed znanymi gwiazdami polskiego rocka. Uwielbia klimaty raczej metalu i rocka, ale jak sam mówi "Nowe doświadczenia w muzyce tanecznej poszerzają moje horyzonty muzyczne na gitarze basowej".

Zespół Muzyczny "MAXIM"
z Tarnogrodu

tel. 600 243 088
tel. 84 689 71 78

e-mail: info@zespolmaxim.eu